نیاز ایران - اخبار جدید و قیمتهای آنلاین

تاکید نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد بر لزوم گسترش تحصیلات تکمیلی

دکتر لطفی بعنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی معرفی شد. دکتر رسول خدابخش نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد در دانشگاه‌های اردبیل، زنجان وآذربایجان غربی در مراسم تودیع ومعرفه رییس دانشگاه آزاد خوی با بیان اینکه دانشگاه های آزاد باید برنامه های فرهنگی ماندگاری داشته باشند، تصریح کرد: گسترش تحصیلات تکمیلی با جذب هیات علمی باید در اولویت برنام ... ادامه»
نیاز ایران , آموزش | ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ۱۵:۳۰
0 0

آمادگی ارتقای کیفیت تحصیلی دانشجویان شاهد را داریم

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: یکی از کسانی که در عرصه ایثارگری از ابتدای انقلاب در صحنه حضور داشته، دکتر فرهادی است که امیدوارم از مجلس رای اعتماد بگیرد. توانمندسازی و روش مهارت‌های ارتباطی اساتید مشاور و مدیران شاهد و ایثارگر کشور در هتل پردیسان مشهد اظهار کرد: اگر ایثارگری‌های شهدا در دفاع مقدس نبود، اکنون این امنیت را نداشتیم؛ خوشبخ ... ادامه»
iranneed , آموزش | ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ۱۵:۳۰
0 0

تاکید وزارت بهداشت بر لزوم بررسی مسائل فرهنگی دانشجویان شاهد

معاون اجرایی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور گفت: وظیفه داریم برای دانشجویان شاهد سنگ تمام بگذاریم. دکتر ابوالقاسم گرجی در اختتامیه کارگاه آموزشی، توانمندسازی و روش مهارت‌های ارتباطی اساتید مشاور و مدیران شاهد و ایثارگر کشور بیان کرد: به دنبال اجرای قوانین جدید ایثارگران در وزارت بهداشت هستیم تا وظیفه جمهوری اسلامی نسبت به عزیزان ... ادامه»
اخبار جدید , آموزش | ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ۱۵:۳۰
1 0

عدم برگزاری متمرکز ترم تابستانی دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت از سال آینده

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور بیان کرد: متاسفانه از سال‌های قبل تاکنون برگزاری ترم‌های تابستانی مطابق آیین‌نامه نبوده است. دکتر سیدمحسن رحیمی در اختتامیه کارگاه آموزشی، توانمندسازی و روش مهارت‌های ارتباطی اساتید مشاور و مدیران شاهد و ایثارگر کشورگفت: معمولا دانشجویانی از ترم تابستانی استفاده ... ادامه»
قیمتهای آنلاین , آموزش | ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ۱۵:۳۰
0 0

برگزاری آزمون ارشد از 15 بهمن

مشاورعالی سازمان سنجش و آموزش عالی کشور از ثبت‌نام 810 هزار و 790 داوطلب برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 94 خبر داد. حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر اظهار داشت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته 94 و بیستمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور منحصرا ... ادامه»
خبرخوان , آموزش | ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ۱۵:۳۰
0 0

انعقاد تفاهم نامه همکاری علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد با سازمان انرژی اتمی

سرپرست آزمایشگاه هسته ای واحد علوم و تحقیقات از انعقاد تفاهم نامه همکاری این واحد دانشگاهی با سازمان انرژی اتمی ایران خبر داد و افزود: امید است، واحد علوم و تحقیقات بتواند در قالب این تفاهم نامه، به طور پیشرفته در پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی تاسیس نیروگاه های هسته ای کشور سهم قابل ملاحظه ای ایفا نماید. پروفسور علی پذیرنده، عضو هیأت علمی واحد علوم و تحقیقات ... ادامه»
فید قیمتهای آنلاین , آموزش | ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ۱۵:۳۰
0 0

روسای دانشگاه ها توسعه کمی را کنار بگذارند

وزیر بهداشت گفت: روسای دانشگاه ها باید توسعه کمّی فضاهای فیزیکی را کنار بگذارند. توسعه کمّی باید فقط بر اساس میزان بودجه و نیازها صورت گیرد. دکتر سید حسن هاشمی در دومین نشست تخصصی شورای آموزش پزشکی در دولت یازدهم که با حضور روسای دانشگاه ها و دانشکده های پزشکی سراسر کشور در تالار امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، گفت: طرح تحول سلامت خوشب ... ادامه»
فید خبرهای جدید ایران و جهان , آموزش | ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ۱۵:۳۰
0 0

آموزش پزشکی پشتیبان دو فاز بهداشت و درمان در طرح تحول سلامت

دکتر ضیائی گفت: نیروی انسانی مورد نیاز طرح تحول سلامت، از حوزه آموزش تامین می شود و بخش آموزش پزشکی در واقع پشتیبان دو فاز بهداشت و درمان در این طرح است. معاون آموزشی وزارت بهداشت در دومین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی در دولت یازدهم که با حضور روسای دانشگاه ها و دانشکده های پزشکی سراسر کشور برگزار شد، با اشاره به این که نقش این شورا و تصمیماتش در آموزش ... ادامه»
آموزش | ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ۱۵:۳۰
0 0

بررسی تاسیس اداره خوابگاه های غیردولتی در نشست معاونان دانشجویی

بیست و دومین نشست معاونان دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌های منطقه 2 کشور با محوریت بررسی "اجرائی نمودن سیاستهای کلی اصل 44 قانون برنامه پنجم"، در حوزه دانشجویی در دانشگاه تبریز برگزار شد. رییس دانشگاه تبریز در این نشست مهم ترین رسالت دانشجو را تحصیل و فعالیت علمی خواند و گفت: حوزه دانشجویی دانشگاه‌ها پشتیبانی فعالیت آموزشی و پژوهشی را برعهده ... ادامه»
آموزش | ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ۱۵:۳۰
0 0

ایجاد پردیس بین المللی در بخش دولتی غیرقانونی است

نماینده وزیر علوم در نشست هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری گفت: ایجاد پردیس بین‌المللی در بخش دولتی چه معنایی دارد و چرا چهار برابر دانشگاه آزاد و برخلاف قانون اساسی در این پردیس‌ها شهریه گرفته شده و کسی هم به این مسائل توجهی ندارد. سید خلاق میرنیا، در نشستی که با حضور هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد، با انتقاد از اینکه ... ادامه»
آموزش | ۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ۱۵:۳۰
0 0
خبر 1 تا 10  (458 صفحه)