سایتی که پیش روی شماست در مرحله طراحی و اجرای آزمایشی قرار دارد و به صورت کامل راه اندازی نشده است.
در این سایت آخرین خبرهای ایران و جهان به صورت خودکار دریافت و گزینش و طبقه بندی می‌شود و علاوه بر آن امکان دریافت لحظه ای قیمت طلا و ارز و کالاهای اساسی را خواهید داشت.
به زودی شاهد رونمایی امکانات جدید و فوق العاده‌ی این سایت خواهید بود.
لطفا نظرات و انتقادات سازنده خود را برای ما ارسال نمایید.
اخبار جدید و به روز ایران و جهان و قیمتهای آنلاین

مردم ایران از بانک مرکزی بیشتر طلا دارند!

آفتاب: روزنامه شهروند نوشت: در اقتصاد، مفهوم انباشت طلا را در بانک‌های مرکزی و به‌عنوان یک پشتوانه برای پول ملی هر کشوری می‌شناسند و کمتر کشوری در دنیا وجود دارد که مردم برای سرمایه‌گذاری به سمت خرید طلا یا ارز بروند و از فعالیت‌های سازنده اقتصاد یا سرمایه‌گذاری در مسیر تولید و ارزش‌افزایی استقبال نکنند. اما در ایران پس‌اندازها معمولا به شکل‌ خاص ایران و تا 40 ‌درصد بالا می‌رود تا ایران هم در ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 4
0 0

طلا صعود می‌کند یا سقوط؟

آفتاب: محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: نرخ بیکاری آمریکا و شاخص مصرف تولید تغییری نداشته و به نظر می‌رسد تا چند روز آینده قیمت‌ها تغییر چندانی نداشته باشد. وی با بیان اینکه در هفته گذشته اونس جهانی به طور متوسط 17 دلار کاهش قیمت داشت، گفت: سکه نیز کاهش 4000 تا 5000 تومانی را در هفته گذشته تجربه کرد و هر گرم طلای 18 عیار نیز حدود 600 تومان کاهش یافت. کشتی‌آرای درباره عوامل ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 10
0 0

اختلاف‌ نرخ بیکاری استان‌ها به13.1درصد رسید

آفتاب: بررسی جدیدترین آمار ارائه شده از سوی مرکز آمار ایران درباره سهم بخش های مختلف از اشتغال زایی نشان می دهد که 83.4 درصد کل اشتغال کشور در بخش خصوصی و 16.9 درصد نیز در بخش عمومی است. به گزارش مهر، این وضعیت در حالی وجود دارد که هرگز امکانات و اختیارات بخش خصوصی به اندازه دولت نیست و با اینکه طبق اصل 44 قانون اساسی باید بسیاری از تصدی های دولتی به بخش های خصوصی و تعاونی واگذار شود، اما تاکنون ا ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 10
0 0

تولید نفت ایران افزایش یافت

آفتاب: اکو نیوز: دبیرخانه اوپک ماه سپتامبر از شرایط بازار نفت حاکی از افزایش ١٤ هزار و ٧٠٠ بشکه ای تولید روزانه نفت ایران و کاهش ٦٣ هزار بشکه ای و ٥٥ هزار بشکه ای تولید نفت عراق و عربستان در ماه اوت است. بر اساس این گزارش، ایران که در ماه ژوئیه روزانه ٢,٧٥٤ میلیون بشکه نفت تولید کرده بود توانست تولید خود را در ماه اوت به روزانه ٢.٧٦٩ میلیون بشکه برساند. طبق این آمار که شامل تولید میعانات گ ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 2
0 0

۵۰۰ هزار خانه خالی در کشور

آفتاب: عطاالله آیت اللهی - رییس شورای اخلاق حرفه‌ای مهندسان مشاور ایران - درباره وام ۸۰ میلیون تومانی خانه گفت: پرداخت این میزان وام تاثیر چندانی در بازار مسکن نخواهد داشت مگر آن‌که به خرید خانه در شهرستان‌ها، واحدهای کوچک‌تر و ارزان‌تر کمک کند. به گزارش ایسنا، او با بیان این‌که این رقم برای تهران و کلانشهرها مبلغ قابل توجهی نیست، گفت:‌ بحثی که وزیر راه و شهرسازی و رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 7
0 0

صادرات شکلات ایرانی به آمریکا

آفتاب: دبیر انجمن شیرینی و شکلات گفت: سال گذشته 211 هزار تن شیرینی و شکلات صنعتی به 60 کشور دنیا صادر شد که بخش اعظم این صادرات به آمریکا بوده است. به گزارش ایسنا، جمشید مغازه‌ای امروز - شنبه - در نشست خبری با بیان این‌که در حال حاضر کارخانه‌های شیرینی و شکلات به حدی کافی در کشور وجود دارد، اظهار کرد: به دلیل وجود برخی مشکلات از ظرفیت آن‌ها به صورت کامل استفاده نمی‌شود. وی ادامه داد: هدف م ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 6
0 0

ترکان: فرصت‌سوزی ممنوع

آفتاب: اکبر ترکان در جلسه سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استان ایلام و واسط عراق برای عملیاتی شدن مفاد تفاهم‌نامه مشترک، با بیان خاطره‌ای از فرصت‌سوزی برخی شرکت‌های سودجو ایرانی در مناسبات تجاری با کشور تازه استقلال یافته ترکمنستان در بیست و یک سال قبل اظهار کرد: نباید اجازه داد این زحمات با تجربه‌ مشابه برخی افراد سودجو هدر رود. وی از هیات عراقی خواست از شرکت‌های ایرانی معرفی شده جهت فعالیت ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 1
0 0
نمایش 1 تا 10 از 202251 خبر (20226 صفحه)