خبر فارسی نیاز ایران  در  دوشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ , ساعت ۰۵:۳۰:۰۵ ق.ظ
خبرگزاری نیاز ایران - اخبار جدید و قیمت لحظه طلا دلار سکه

چند نکته برای انتخاب کفش مناسب ورزشی

نیاز ایران
به گزارش کفش باید اندازه پا باشد نه اینکه صرفاً زیبا باشد. ۲) در هنگام خرید هر دو لنگه کفش را امتحان کنید. ۳) وقتی کفش را پوشیدید بایستید و مطمئن شوید که در پنجه پا سه تا ۱۲میلیمتر از انگشت شصت پا فضای خالی وجود دارد. ۴) هرگز کفش تنگ به امید اینکه جا باز می کند نخرید. ۵) کفشی بخرید که برای ورزش مورد نظر طراحی شده باشد ... ادامه»
نیاز ایران , علمی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۵
امتیاز : 0 0

تصاویری شگفت انگیز از هتل جدید لگو لند

نیاز روز
نیکو - خاطره فرامرزی: اگر شما هم جزء افرادی هستید که در کودکی رویای ساختن یک خانه واقعی با لگو را داشتند، حتماٌ از دیدن این تصاویر شگفت زده خواهید شد!  آنچه در کودکی تصور کرده‌اید به واقعیت پیوسته است؛ جدیدترین هتل لگو لند در وینتر هاون فلوریدا تاسیس شد. این هتل 152 اتاقه، مابین تامپا و اورلاندو و دقیقاً در مقابل در ورودی پارک لگو لند واقع شده ... ادامه»
نیاز روز , خواندنی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ ۲۳:۲۶
امتیاز : 0 0

رژیم غذایی مناسب بدن را در برابر سرماخوردگی فصلی محافظت می کند

ایران نیاز
سبزیجات و میوه‌ها به مقدار فراوان در جیره غذایی، محافظت بدن در برابر سرماخوردگی فصلی را تضمین می‌کند. اکثر بزرگسالان 2 تا 3 بار در سال سرما می‌خورند. کودکان – تا 5 بار در سال دچار گلو درد، سرفه، زکام و سردرد می‌شوند. به نظر کارشناسان،  فلاونوئیدها دارای خواص ضد ویروسی، ضد التهابی و آنتی اکسیدانی هستند. این خواص به محافظت ... ادامه»
ایران نیاز , علمی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۵
امتیاز : 0 0

لاستیک تولیدکننده برق عکس

iranneed
مواد پیزوالکتریک در شکل‌های سرامیک و پلیمر ارائه می‌شوند و هر دوی آن‌ها از فشار مکانیکی برای تولید برق استفاده می‌کنند؛ این مواد برای تامین نیروی برق حسگرهای فشار و ارتعاشی به کار می‌روند ... ادامه»
iranneed , علمی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۰۰
امتیاز : 0 0

دختران در اقدام به واکسن hpv نباید تاخیر کنند

iranneeds
 براساس مطالعات صورت گرفته، این واکسن که در مقابل 4 نوع HPV از بدن در برابر سرطان سرویکس جلوگیری می‌کند از طریق برنامه‌های مبتنی بر مدرسه به دختران جوان در سراسر کانادا در مدرسه بصورت رایگان ارائه می‌شود. Lindo Levesque و   Lean Smithمحققان موسسه علوم بالینی دانشگاه QUEEN گفته‌اند: در حال حاضر کاهش دیسپلازی سرویکس در دخت ... ادامه»
iranneeds , علمی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۵
امتیاز : 0 0

تعویض جالب دروگبا در آخرین بازی اش برای چلسی

 اخبار جدید
چلسی در آخرین بازی فصل موفق شد ساندرلند را 3-1 شکست بدهد. این بازی آخرین بازی دیدیه دروگبا برای ابی‌پوشان چلسی بود. او در این بازی تعویض شد و بازیکنان چلسی برای قدردانی از او در آخرین لحظات حضورش در زمین او را روی دست گرفتند و از زمین بیرون بردند ... ادامه»
اخبار جدید , ورزشی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۰
امتیاز : 0 0

سه تمرینی که می توان در مدت 5 دقیقه قبل از کار روزانه انجام داد

قیمت آنلاین
 براساس تحقیقات صورت گرفته، سه تمرین مناسب برای سوخت و ساز بدن وجود دارد که باید قبل از کارکردن در صبح زود صورت بگیرد. کشیدن عضلات کشش عضلات ممکن است یکی از ساده‌ترین و بهترین کارهایی باشد که می‌توان در صبح زود انجام داد و می‌توان طی آن آرنج دست را به زانو رساند و به مدت یک دقیقه این کار را انجام داد. از بین بردن ... ادامه»
قیمت آنلاین , علمی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۵
امتیاز : 0 0

50 درصد پیوند کلیه از مبتلایان به مرگ مغزی انجام می شود

 قیمت لحظه
داریوش آرمان، معاون ارتباطات و بین‌الملل انجمن حمایت از بیماران کلیوی در گفت‌وگو با ، با اشاره به طرح نخ نما بودن اهدای عضو از مرگ مغزی توسط برخی رسانه‌ها اظهار کرد: به تمام دوستان رسانه‌ای و سایت‌های خبری اعلام می‌کنم این باور غلطی است که فرهنگ اعضای عضو در کشور جا افتاده است، در صورتیکه اهدای عضو از افراد مبتلا به مرگ مغزی در حد وسیعی ... ادامه»
قیمت لحظه , علمی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۵
امتیاز : 0 0

دستگاهی که گرمای تلف شده را به برق صنعتی تبدیل می کند

خبرهای جدید
   برخی از این انرژی تلف شده می‌تواند با استفاده از دستگاه‌های حرارتی به برق تبدیل شود، اگرچه تاکنون بهره‌وری از این دستگاه‌ها بیش از حد کم بوده است. در یک مطالعه‌ی جدید، فیزیکدانان نشان داده‌اند که یک دستگاه حرارتی ساخته شده از نانویسم‌ها ممکن است به یک بازده کافی دست یابد و به طور فوق‌العاده ... ادامه»
خبرهای جدید , علمی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۵
امتیاز : 0 0

روغن زیتون دوست خوب زنان

گوناگون
 براساس مطالعات صورت گرفته، روغن زیتون جزو مواد ضروری درخانه است و استفاده فوق العاده‌ای دارد که می تواند بهترین دوست زنان باشد. روغن‌های ماساژ طبیعی نیازی به استفاده از روغن‌های معطر با قیمت بالا نیست، برای ماساژ دادن صورت می‌توان از روغن‌های طبیعی مثل زیتون استفاده کرد. غذاهای سالم به اثبات ... ادامه»
گوناگون , علمی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۵
امتیاز : 0 0

بیکاران جدید از دانشگاه می آیند

اجتماعی
بررسی آمارهای اشتغال حاکی از آن است که شکاف میان جمعیت تحصیل‌کرده با افراد فعال این قشر به آستانه نهایی رسیده است، بنابراین در آینده نزدیک شاهد ورود چشمگیر جریان تحصیل‌کرده به بازار کار خواهیم بود. این شکاف که به‌دلیل کاهش نرخ مشارکت طیف تحصیل‌کرده در سال‌های گذشته رخ داده است، روند قابل دوامی نبوده و با افزایش نرخ مشارکت این طیف، شاهد رشد سری ... ادامه»
اجتماعی , اقتصادی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۲۵
امتیاز : 0 0

همه چیز درباره نرم کردن مو با شیر

فرهنگی
به سلامت موهای شما بسیار کمک خواهند کرد. برخی افراد از اینکه موهای آنها بعد از زدن نرم کننده، ریزش پیدا می کند، شکایت دارند.نگران نباشید، موهایی که هنگام شستن می ریزند، موهایی هستند که باید جدا شوند و این دلیلی برای ریزش موها نیست.   این افراد بهتر است نرم کننده را فقط به قسمت پایین موها زده و اجازه ندهند که نرم کننده با ریشه موه ... ادامه»
فرهنگی , علمی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۵
امتیاز : 0 0

رقابت شرط افزایش بهر وری

ورزشی
حمیدرضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی صنعت خودرو یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصاد کشور است که اهمیت ارتقای آن به دلیل افزایش توان اقتصاد کشور است. صنعت و تولید کشور بدون پیشرفت صنعت خودرو نمی‌تواند تغییری در اقتصاد کشور ایجاد کند. یکی از چالش‌های جدی این صنعت که باعث شده است تاکنون این صنعت به جایگاه خود نرسد ... ادامه»
ورزشی , اقتصادی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۲۵
امتیاز : 0 0

اوکراین در نظر دارد 6 ماهواره را پرتاب و در مدار زمین قرار دهد

   ارتباطات
از این شش ماهواره، دو ماهواره- ماهواره‌های ارتباطی (مخابراتی) است. سه ماهواره برای سنجش از راه دور زمین در نظر گرفته شده است. همچنین ماهواره Ionosat که یک پروژه علمی و فنی است، پرتاب خواهد شد. علاوه بر پرتاب این ماهواره‌ها، استراتژی‌ فعالیت فضایی اوکراین، هم پیوندی و ادغام اوکراین در آژانس فضایی اروپا را در نظر دارد. در ابت ... ادامه»
ارتباطات , علمی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۵
امتیاز : 0 0

وجود ٢ ٥ میلیارد لیتر سهمیه باقیمانده در کارتهای سوخت

علمی
سهمیه ٧٠٠ تومانی باقیمانده درکارتهای سوخت خودروهای شخصی و موتوسیکلتها، نزدیک به ٢,٥ میلیارد لیتر اعلام شد. ‌ سخنگو و رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: براساس این آمارکه در ١٢ اردیبشهت ماه امسال از سامانه هوشمند سوخت استخراج شده است، بیش از دو میلیارد و ٧٧ میلیون لیتراز سهمیه باقیمانده در کارتهای سوخت به خودروهای سواری اختصاص دارد ... ادامه»
علمی , اقتصادی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ ۲۳:۳۶
امتیاز : 0 0

سعودي ها به کجا مي روند

آموزش
«سعودي‌ها به کجا مي‌روند؟!» عنوان يادداشت روز روزنامه مردم‌سالاري به قلم منصور فرزامي است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد ... ادامه»
آموزش , اقتصادی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۲۵
امتیاز : 0 0

جدایی فالکائو از منچستریونایتد

سیاسی
روزنامه دیلی میل عنوان کرد رادامل فالکائو پس از بازی با هال سیتی دیگر برای مچستریونایتد بازی نخواهد کرد. رادامل فالکائو که به صورت قرضی از موناکو به منچستریونایتد پیوست در این تیم ناموفق عمل کرد و نتوانست انتظارات را برآورده کند. روزنامه دیلی میل خبر داد فالکائو دیگر تمایلی به حضور در منچستریونایتد ندارد و دیگر در این تیم بازی نخواهد کرد. از سوی ... ادامه»
سیاسی , ورزشی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۰
امتیاز : 0 0

شروع طوفانی واترپلو ایران در نخستین دیدار

بين الملل
نخستین دیدار تیم ملی واترپلوی ایران در مسابقات توسعه جهانی با پیروزی پرگل ملی‌پوشان کشورمان همراه شد. تیم ملی واترپلوی ایران در نخستین دیدار خود در پنجمین دوره مسابقات توسعه جهانی واترپلو با نتیجه 20 بر 2 تیم ملی گواتمالا را شکست داد. در این دیدار ملی پوشان واترپلوی ایران در بیشتر دقایق بازی فشار زیادی را به حریف وارد کردند و با اختلاف ... ادامه»
بين الملل , ورزشی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۰
امتیاز : 0 0

شیعی به فیفا هم شکایت می کنیم

استانها
مدیرعامل باشگاه پیکان تأکید کرد که رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد بازیکن خارجی راه‌آهن تطابقی با آیین‌نامه انضباطی آنها ندارد. محمود شیعی در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص اعلام رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص شکایت باشگاه پیکان از مارتین موتومبا و رد شدن اعتراض این باشگاه برای تغییر نتیجه دیدار تیم‌های پیکان و راه‌آهن ... ادامه»
استانها , ورزشی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۰
امتیاز : 0 0

کاندیدیازیس در نقاط مرطوب بدن رشد می کند

خواندنی
مدرس زاده متخصص پوست و مو در گفت‌وگو با  با اشاره به بیماری کاندیدیازیس اظهار کرد: بیماری کاندیدیازیس توسط یک قارچ مخمر به نام کاندید آلبیکانی ایجاد می‌شود. این قارچ گاهی به صورت غیر بیماری زا در دهان، واژن، زیر بغل، کشاله ران و جاهای مرطوب به وجود می‌آید. وی افزود: شایع‌ترین کاندیدیازیس بیماری برفک شیرخواران و نوزادان است ... ادامه»
خواندنی , علمی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۵
امتیاز : 0 0

محرومیت سه جلسه ای سوشا و حنیف

اقتصادی
کمیته انضباطی رای خود را در مورد اتفاقات شهرآورد پایتخت اعلام کرد. پس از برگزاری شهرآورد هشتادم پایتخت و انجام تخلفات برخی بازیکنان دو تیم کمیته انضباطی رای خود را صادر کرد. رای کمیته انضباطی به این شرح است: مسابقه دو تیم پرسپولیس تهران و استقلال تهران از هفته سی ام مسابقات لیگ برتر فوتبال در تاریخ 94/2/25 در ورزشگاه آزادی برگزار ... ادامه»
اقتصادی , ورزشی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۰
امتیاز : 0 0

سهم گردشگران اروپایی در توریسم ایران

دولت
طبق اعلام سازمان جهانی جهانگردی، در سال 2013 یک میلیون و 779 هزار و 638 گردشگر از اروپا به ایران سفر کردند که سهم آنها از بازار گردشگری ورودی ایران 32/ 37 درصد بود. اروپا و به‌ویژه کشورهای اروپای غربی، از جمله کشورهایی محسوب می‌‌شوند که در گذشته سهم زیادی از گردشگران ورودی به ایران را به خود اختصاص می‌دادند، اما با تغییر اوضاع سیاسی جهان ... ادامه»
دولت , اقتصادی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۲۵
امتیاز : 0 0

5 توصیه برای مقابله با با جگیران اینترنتی

5 توصیه برای مقابله با با جگیران اینترنتی
CryptoLocker یکی از بدنام ترین باج افزارهای دنیای آی تی به حساب می آید که در سال های گذشته شاهد فعالیت های تخریبی آن بوده ایم؛ اما با گذشت چند سال همچنان از آن به عنوان یک "مدل تجاری" نام برده می شود. روش تجارت آن مانند باجگیرهای دیگر، رمزنگاری برخی فایل های کاربران بوده که به ازای آزاد سازی آنها مبالغ هنگفتی از کاربران اخاذی می کند. روند ترویج بدا ... ادامه»
اقتصادی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۲۵
امتیاز : 0 0

طنز وزیر و بنده فراری

طنز وزیر و بنده فراری
پدرام ابراهیمی در روزنامه قانون نوشت: بنده‌ای از پادشاهی سرپیچید و گریخت. کسان در عقبش رفتند و خِر گرفتند و باز آوردند و وزیر که هم از روز نخست با چهره‌ او حال نمی‌کرد، اشارت به کشتنش فرمود تا دگر بندگان پاپیون عبرت بر حلق بندند و چنین فعل روا ندارند و خود ببینندکه به دست بر هم کوفتنی فرمان مرگ دادن، چه حسی به آدم می‌دهد. بنده پیش پادشاه ... ادامه»
خواندنی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ ۲۳:۲۶
امتیاز : 0 0

ایده پرداز تحریم ها علیه ایران دو سناریو را تحلیل کرد

ایده پرداز تحریم ها علیه ایران دو سناریو را تحلیل کرد
ایدئولوگ تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران مقاله مهمی را با عنوان «آینده تحریم‌های بین‌المللی در اقتصاد جهانی» در دانشگاه کلمبیا ارائه کرد. «ریچارد نفیو» که سابقه مسوولیت میز ایران در وزارت خارجه آمریکا را نیز در کارنامه دارد، در این مقاله 32 صفحه‌ای ضمن اشاره به پیامدهای تحریم‌ها و رو به زوال بودن این رویکرد، پیش ... ادامه»
اقتصادی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۲۵
امتیاز : 0 0

پیروزی آرسنال سیتی و یونایتد

پیروزی آرسنال سیتی و یونایتد
هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر انگلیس با پیروزی بالانشینان، شکست سنگین لیورپول در روزی که استیون جرارد برای آخرین بار پیراهن این تیم را بر تن داشت همراه شد. هفته سی و هشتم و پایانی رقابتهای لیگ برتر انگلیس عصر امروز یکشنبه با برگزاری ۹ بازی همزمان پی گرفته شد که از اتفاقات جالب آن می‌توان به برتری پرگل بالانشینان برابر حریفان خود اشاره کرد ... ادامه»
ورزشی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۰
امتیاز : 0 0

هزينه رانت زدايي به حساب کيست

هزينه رانت زدايي به حساب کيست
«هزينه رانت‌زدايي به حساب کيست؟» عنوان يادداشت روز روزنامه تعادل به قلم هوشيار رستمي است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد:بعضي کليشه‌ها در ادبيات اقتصادي عامه ايرانيان وجود دارد که هرازگاهي همه توجهات به آنها جلب مي‌شود. کليش ... ادامه»
اقتصادی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۲۵
امتیاز : 0 0

ستاره پالرمو به یوونتوس می روم

ستاره پالرمو به یوونتوس می روم
پائولو دیبالا، ستاره جوان پالرمو، تایید کرد که در تابستان راهی یوونتوس خواهد شد.‏ این مهاجم آرژانتینی پدیده این فصل رقابت های سری ‏A‏ بود و در 34 دیداری ‏که برای تیمش به میدان رفت، 13 گل به ثمر رساند. از منچستریونایتد، آرسنال، چلسی و پاری سن ژرمن ‏به عنوان مشتریان او نام بدره می شد اما به نظر می رسد یوونتوس توانست از سایر رقبا پیشی بگیرد ... ادامه»
ورزشی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۰
امتیاز : 0 0

آزاد سازي راهکار بلندمدت

آزاد سازي راهکار بلندمدت
«آزاد‌سازي؛ راهکار بلندمدت» عنوان يادداشت روز روزنامه دنياي اقتصاد به قلم موسي غني‌نژاد (اقتصاددان) است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد ... ادامه»
اقتصادی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۲۵
امتیاز : 0 0

کاروان پرسپولیس به ریاض رسید

کاروان پرسپولیس به ریاض رسید
کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی به شهر ریاض رسید که مسئولان باشگاه الهلال ضمن استقبال از سرخپوشان تاکید کردند هیچگاه نگفته اند که میزبانی پرسپولیس در تهران خوب نبوده است. ساعت 22:30 دقیقه به فرودگاه ریاض وارد شد و مورد استقبال مسئولان باشگاه الهلال و نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفت. مسئولان باشگاه الهلال در دیدار با مسئولان باشگاه ... ادامه»
ورزشی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۱۰
امتیاز : 0 0

تحقق تنها 30 درصد از اهداف هدفمندي

تحقق تنها 30 درصد از اهداف هدفمندي
«تحقق تنها 30 درصد از اهداف هدفمندي» عنوان يادداشت روز روزنامه جهان صنعت به قلم موسي‌الرضا ثروتي (عضو کميسيون برنامه و بودجه مجلس شوراي اسلامي) است که مي‌توانيد آن را در ادامه بخوانيد ... ادامه»
اقتصادی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۴ ۰۵:۲۵
امتیاز : 0 0

بنزین 1000 تومان گازوییل 300 تومان شد سهمیه های پیشین تا شهریور اعتبار دارد

بنزین 1000 تومان گازوییل 300 تومان شد سهمیه های پیشین تا شهریور اعتبار دارد
سهمیه بنزین 700 تومانی دیگر واریز نمی‌شود و بنزین معمولی با قیمت 1000 تومان تک‌نرخی شد. عباس کاظمی،‌ معاون وزیر نفت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر افزود: در جلسه برگزار شده در مورد تعیین تکلیف قیمت بنزین تصمیم گرفته شد که بنزین با نرخ 1000 تومان تک‌نرخی شود. او با بیان اینکه دارندگا ... ادامه»
اقتصادی | ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ ۲۳:۳۶
امتیاز : 0 0
خبر 1 تا 35  (1416 صفحه)