نیاز ایران - اخبار جدید و قیمتهای آنلاین

توزیع سبد کالا متوقف می شود

توزیع سبد کالا متوقف می شود؟ کاهش درآمدهای نفتی ایران سبب شده تا این سئوال ایجاد شود که توزیع سبد کالا یا هدفمندی یارانه ها متوقف می شود یا خیر و کسری بودجه در اهداف دولت تاثیرگذار است؟ در مرحله نخست سبد کالا شاهد صف های طولانی و بی نظمی توزیع آن بین جعیت 15 میلیون نفری بودیم. در مرحله دوم نیز این جمعیت به نصف کاهش پیدا کرد و سبد کالا بین ... ادامه»
نیاز ایران , اقتصادی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ ۱۵:۳۰
0 0

آخرین نرخ خودرو در بازار امروز تهران امکان کاهش قیمت وجود دارد

آخرین نرخ خودرو در بازار امروز تهران/ امکان کاهش قیمت وجود دارد قیمت خودروهای داخلی در هفته جاری تغییری نسبت به نرخ این محصولات در هفته گذشته نداشته است. فعالان بازار خودرو معتقدند که با توجه به تعادل بین عرضه و تقاضای خودروهای داخلی هرگونه افزایش قیمت این محصولات دور از انتظار است. البته به گفته این افراد در صورت به نتیجه رسیدن مذاکرات ... ادامه»
iranneed , اقتصادی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ ۱۵:۳۰
0 0

شغل های بدون متصدی مشاغلی که کسی آنها را نمی خواهد

thumb
شغل های بدون متصدی/ مشاغلی که کسی آنها را نمی خواهد شاید باورش برای خیلی‌ها سخت باشد که دو میلیون شغل بدون متصدی در اقتصاد ایران وجود دارد. کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد. پس از او رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی حتی رقم را بیشتر اعلام کرد. عبدالرسول پورعباس آمار این مشاغل را 2.5 میلیون نفر ذکر کرد. علت اصلی از نگاه او نداشتن مهارت متقاضیان ... ادامه»
اخبار جدید , اقتصادی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ ۱۵:۳۰
0 0

کنکاش درباره یک پروژه اقتصادی خبر ساز برج 27 طبقه اراضی عباس آباد چطور اجازه ساخت گرفت

thumb
کنکاش درباره یک پروژه اقتصادی خبر ساز/ برج 27 طبقه اراضی عباس آباد چطور اجازه ساخت گرفت؟ مهدیه جباری: ساخت و ساز های غیر اصولی در پایتخت به عنوان یکی از چالش برانگیز ترین موضوعات میان شهرداری تهران و وزارت راه و شهرسازی تبدیل شده است به طوریکه هر از گاهی در کلام مسئولان این دو نهاد به آن اشاره می شود. موضوعی که نمونه آن را می توان درباره ساخت و ساز ... ادامه»
قیمتهای آنلاین , اقتصادی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ ۱۵:۳۰
0 0

سرمایه گذاران اروپایی در راه ایران رشد 33 درصدی مبادلات ایران و آلمان

thumb
سرمایه گذاران اروپایی در راه ایران/ رشد 33 درصدی مبادلات ایران و آلمان   طي روزهاي گذشته اطلاعاتي تازه در مورد بازگشت سرمايه گذاران اروپايي به اقتصاد ايران منتشر شده است. خبرگزاري رويترز با بررسي اطلاعات آماري روابط تجاري خبر داده طي يک سال گذشته ميزان حضور تجار و سرمايه گذاران اروپايي در ايران افزايش يافته است. در همين دوره زماني ميزان ... ادامه»
خبرخوان , اقتصادی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ ۱۵:۳۰
0 0

مطالعات ۶۰ اقتصاددان درباره ایران بدون نفت

مطالعات ۶۰ اقتصاددان درباره ایران بدون نفت مطالعات ۶۰ اقتصاددان مطرح کشور درباره ایران بدون نفت در یک کتاب ۵۰۰ صفحه ای گرد ‌آوری و منتشر شده است. این کتاب حاوی مطالعات حدود 60 اقتصاددان برجسته کشور در مورد راه های کاهش وابستگی اقتصاد ایران به درآمدهای نفتی و بایسته های اقتصاد‌ مقاومتی است که به نقد و بررسی چالش های اقتصاد نفتی پرد ... ادامه»
فید قیمتهای آنلاین , اقتصادی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ ۱۵:۳۰
0 0

مالیات بر ارزش افزوده جان صنایع غذایی را می گیرد

«مالیات بر ارزش افزوده»، جان صنایع غذایی را می گیرد صنایع غذایی کشور هم مانند دیگر صنایع در این چند سال گذشته وضعیت خوبی را سپری نمی کنند. آنها تمام مشکلات بخش صنایع را بر دوش داشته اند و علاوه بر آن هم مشکلات خاص صنعت خود را تحمل می کرده اند. کاوه زرگران، عضو هیات مدیره کانون انجمن های صنایع غذایی کشور و دبیرکل کانون انجمن های صنایع ... ادامه»
فید خبرهای جدید ایران و جهان , اقتصادی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ ۱۵:۳۰
0 0

هزینه خرید جهیزیه چند برابر شده است

هزینه خرید جهیزیه چند برابر شده است؟ «چهارتا تیکه لگن و آبکش و سطل گرفتم، شده 10 میلیون تومن.» این جمله را دختری می گوید که همراه با مادر و خواهرش برای خرید جهزیه به بازار تهران رفته است. البته در واقعیت کمی بیشتر از این وسایل را خرید کرده اما خواهرش سال 88، با ده میلیون تومان، تقریبا بیشتر جهزیه اش را تهیه کرده بود و حالا او با این میزان ... ادامه»
اقتصادی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ ۱۵:۳۰
0 0

معاون وزیر صنعت بودجه روی نفت 70 دلاری بسته شد

معاون وزیر صنعت: بودجه روی نفت 70 دلاری بسته شد معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از جلسه بودجه ای وزیر صنعت با معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: در بودجه 94 قیمت نفت 75 دلار و بهره مالکانه معادن 1300 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است. مهدی کرباسیان در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران از جلسه وزیر صنعت، معدن و تجارت ... ادامه»
اقتصادی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ ۱۵:۳۰
0 0

دلار 10 تومان ارزان شد فردا تکلیف قیمت ها روشن می شود

thumb
دلار 10 تومان ارزان شد/ فردا تکلیف قیمت ها روشن می شود اين اتفاق در شرايطي رخ مي دهد که هنوز گزارش هايي از نتيجه مذاکرات به تهران مخابره نشده است. طي روزهاي گذشته نيز تمامي اطلاعات نشان مي داد که هنوز مذاکرات به نقطه مشخصي نرسيده است. طی ماه های اخیر بهای دلار نوسانات جزئی را پشت سر گذاشته است و در هفته های اخیر از 3 هزار و 250 تومان پایین تر نیامده بود ... ادامه»
اقتصادی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ ۱۵:۳۰
0 0
خبر 1 تا 10  (459 صفحه)