نیاز ایران - اخبار جدید و قیمتهای آنلاین

چگونه عادتهای ناپسند را کنار بگذاریم

آفتاب: جاوید ثمودی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت تغییر عادات ناپسند و نامناسب بیان کرد: در ابتدا باید فرد به این باور دست پیدا کند که رفتار و کردار او از نظر عرف و ساختار اجتماعی ناپسند است چرا که تعصب و باور یک رفتار نامناسب موجب می‌شود فرد نتواند آن رفتار را کنار بگذارد. ثمودی افزود: یکی از روش‌های مهم در تغییر رفتارهای نامناسب، معا ... ادامه»
نیاز ایران , اجتماعی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ۱۵:۳۰
0 0

تشدید برخورد با خودروهای دارای نقص فنی

آفتاب: سرهنگ سعید سپهری در گفت و گو با ایسنا، با تاکید بر اینکه هر نوع نقص و تغییر در وضعیت ظاهری و فنی و استاندارد خودرو که منجر به کاهش ضریب ایمنی در رانندگی شود، برابر قانون دارای مجازات‌هایی است، افزود: خروج بیش از حد گازهای آلاینده، وجود آلودگی صوتی، خروج خودرو از استانداردهای اولیه کارخانه، نقص در سامانه روشنایی، تغییر رنگ، نامیزان بودن فرمان، نداشتن عاج ... ادامه»
iranneed , اجتماعی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ۱۵:۳۰
0 0

اجازه خروج بدون ویزا به زائران در ایام اربعین داده نمی شود

آفتاب: سرهنگ «ابراهیم رضایی نژاد» روز یکشنبه در نشست خبری با حضور رییس سازمان حج و زیارت افزود: امسال رکورد صدور گذرنامه برای زائران در اربعین حسینی را داشته ام، بطوریکه در یک روز، 38 هزار گذرنامه برای زائران صادر شد. وی همچنین تصریح کرد: درخواست مردم به پلیس + 10 برای صدور گذرنامه، بصورت ویژه بررسی شد.  سرهنگ رضایی نژاد گفت ... ادامه»
اخبار جدید , اجتماعی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ۱۵:۳۰
0 0

مدرسه رفتن در قالب روبات

آفتاب: جفري‌كاجي با روباتي كه مادرش از شركتي كه در آن كار مي‌كرد آورده بود توانست آنچه در مدرسه مي‌گذرد را ببيند و بشنود. همكلاسي‌ها و معلم‌هايش نيز به وسيله نمايشگر روي روبات او را مي‌ديدند و با او صحبت مي‌كردند ... ادامه»
قیمتهای آنلاین , اجتماعی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ۱۵:۳۰
0 0

شیوع طاعون در ماداگاسکار ۴۰ کشته تا کنون

آفتاب: و وضعیت بد سیستم بهداشتی این کشور به تشدید شیوع بیماری بینجامد. به گفته سازمان جهانی بهداشت یک گروه ضربت ملی برای کنترل شیوع طاعون در ماداگاسکار تشکیل شده است، و ۲۰۰ هزار دلار برای مقابله با بیماری اختصاص داده شده است. سازمان جهانی بهداشت می‌گوید در حال همکاری با صلیب سرخ و مقامات بهداشتی مادگاسکار برای کنترل کردن شیوع بیماری است. مقاب ... ادامه»
خبرخوان , اجتماعی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ۱۵:۳۰
0 0

پسری که نخبه تقویم دنیاست تصاویر

thumb
آفتاب: در نگاه اول «آریان پاراب» یک پسر بچه کاملا معمولی است که مانند همه به مدرسه می رود و درس های خود را خوب می خواند اما کافی است یک سوال در مورد تقویم و تاریخ و روز از او بپرسید تا او قدرت ریاضی اش را به رخ شما بکشد. این کودک قدرت بسیار زیادی در محاسبه های ریاضی و مخصوصا محاسبه روزهای تقویم دارد. او می تواند دقیقا به شما بگوید سوم آذر سال ... ادامه»
فید قیمتهای آنلاین , اجتماعی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ۱۵:۳۰
0 0

اگر اهل آرایش هستید دانستن این 12 نکته برای شماضروری است

امیر رضوانی- زنان ایرانی38 میلیون نفر از جمعیت نزدیک 80 میلیونی ایران را تشکیل می دهند. زنان ایرانی در دهه های گذشته تغییرات بسیاری را در نوع زیست خود تجربه کرده اند، فرایند اجتماعی شدن آنها در این چند سال سرعت بیشتری به خود گرفته است. دختران نیمی از جمعیت دانشجویان را تشکیل می دهند و زنان در جامعه شاغل عضوی ثابت شده اند آنهم نه فقط در ادارات دولتی بلکه ... ادامه»
فید خبرهای جدید ایران و جهان , اجتماعی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۳ ۱۵:۳۰
0 0

خدا کند امشب شوهرم دیر بیاید

بعضی ها فکر می کنند همین که با همسر و فرزندشان مشکل آنچنانی ندارند و صدای داد و بیدادشان، گوش فلک را کر نمی کند، خانواده سالمی دارند. آنها تصور می کنند، اگر اهل اعتیاد نیستند و تا به حال پایشان به پاسگاه پلیس و دادگاه کشیده نشده، پس جزو خانواده های سالم این مملکت هستند. درستی یا نا درستی تصورشان با خودشان، اما روانشناسان، ویژگی های دیگری را در مورد یک خانواده سالم عنو ... ادامه»
اجتماعی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۳ ۱۵:۳۰
0 0

احساس تلخ تنهايي بعد از طلاق

زني 38 ساله هستم و 12 سال است که از شوهرم جدا شده ام. با دختر 16 ساله ام زندگي مي کنم. خيلي تنها هستم و به خاطر موقعيتم، هيچ دوست و رفيقي ندارم. دوست دارم ازدواج کنم، ولي خواستگار خوب ندارم. افسرده شده ام. خواهر گرامي، شما طي اين سال ها وظيفه مادري خود را انجام داده ايد، اما ظاهرا توجه به خودتان را فراموش کرده ايد. اين قابل انکار نيست که زنان پس از طلاق ... ادامه»
اجتماعی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۳ ۱۵:۳۰
0 0

چگونه به خانواده ام بگويم که عاشق شدم

دختري 14 ساله هستم و با پسري 21 ساله ارتباط دارم. بسيار به هم علاقه منديم و قصد ازدواج داريم اما نمي دانيم اين موضوع را چه طور به خانواده هايمان بگوييم. لطفا راهنمايي ام کنيد. خواهر گرامي، قبل از هر چيز خوب است بدانيد که سن شما از بعضي جهات براي ازدواج کم است. هر چند من با ازدواج در سن پايين مخالف نيستم، ولي ممکن است در اين سن، شما با مخالفت خانواده ... ادامه»
اجتماعی | ۱۳۹۳/۰۹/۰۳ ۱۵:۳۰
0 0
خبر 1 تا 10  (460 صفحه)