سایتی که پیش روی شماست در مرحله طراحی و اجرای آزمایشی قرار دارد و به صورت کامل راه اندازی نشده است.
در این سایت آخرین خبرهای ایران و جهان به صورت خودکار دریافت و گزینش و طبقه بندی می‌شود و علاوه بر آن امکان دریافت لحظه ای قیمت طلا و ارز و کالاهای اساسی را خواهید داشت.
به زودی شاهد رونمایی امکانات جدید و فوق العاده‌ی این سایت خواهید بود.
لطفا نظرات و انتقادات سازنده خود را برای ما ارسال نمایید.
اخبار جدید و به روز ایران و جهان و قیمتهای آنلاین

برنامه چندمیلیاردی مصر برای ارتقای آموزش عالی

دولت مصر از تخصیص بودجه چند میلیاردی با هدف تربیت فارغ‌التحصیلان آماده برای ورود به بازار کار و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان خبر دارد. به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این بودجه پنج میلیارد و 870 میلیون دلاری در دو مرحله حدفاصل سال‌های 2014 تا 2022 میلادی پرداخت شده و مشتمل بر 61 طرح می‌شود. طرح‌های مربوط به آموزش عالی شامل احداث پنج دانشگاه جدید در سال می‌شود که «سید عب ادامه»
| بخش آموزش | بازدید : 10
0 0

جزئیات برگزاری ششمین المپیاد علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

معاون آموزشی وزیر بهداشت از برگزاری « ششمین المپیاد علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی» کشور از 15 تا 19 شهریور در تهران خبر داد. به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر سیدامیرمحسن ضیائی در نشست خبری که امروز (سه‌شنبه) در وزارت بهداشت برگزار شد در مورد تعداد شرکت‌کنندگان این المپیاد گفت که 515 نفر از 53 دانشگاه علوم پزشکی کشور در این آزمون شرکت کرده‌اند که 274 نفر زن و 241 ادامه»
| بخش آموزش | بازدید : 2
0 0

ارایه 15 نوع تسهیلات دانشجویی توسط وزارت علوم

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اعتبار صندوق رفاه دانشجویی برای سال جاری را 2500 میلیارد ریال اعلام کرد. به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکترمجتبی صدیقی با اشاره به اینکه 15 نوع تسهیلات دانشجویی از سوی صندوق رفاه دانشجویی ازجمله مسکن، متاهلی، تحصیلی، تک نوبتی ارائه می شود افزود: تسهیلات دانشجویی سالانه از رشد 10 تا 20 درصدی برخوردار است. دکتر صدیقی با بیان اینکه می خواهیم دانشجویان ادامه»
| بخش آموزش | بازدید : 4
0 0

ایجاد 25 رشته تحصیلی جدید به تصویب شورای گسترش آموزش عالی رسید

شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم با ایجاد پنج رشته تحصیلی مقطع دکترا، هشت رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد و 12رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی متقاضی موافقت قطعی کرد. به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، با موافقت شورای گسترش آموزش عالی رشته‌های مقطع تحصیلی دکترای مهندسی هوافضا جلوبرندگی و مهندسی برق کنترل در دانشگاه صنعتی مالک اشتر، فلسفه دین در دانشگاه تهران، حقوق خصوص ادامه»
| بخش آموزش | بازدید : 2
0 0

آخرین اصلاحات آیین‌نامه بورس

مدیرکل بورس وزارت علوم با تاکید بر اینکه آیین نامه بورس خارج همان آیین نامه‌ای است که سال 69 تصویب شد،‌ گفت: به این آیین نامه دستور العملی اضافه شده است که طبق آن شروع فرآیند پذیرش از طریق آزمون غیر متمرکز است. همچنین سابقه تحصیلی و شرط سن فرد در این دستور العمل لحاظ شده است. احمد غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود:‌ در آزمونی که سال گذشته برگزار شد ادامه»
| بخش آموزش | بازدید : 3
0 0

75 درصد از پژوهش‌های دانشگاهی با نیازهای واقعی جامعه ارتباطی ندارد

یک جامعه شناس گفت: بر اساس گزارش‌های اداره کل پژوهش‌های وزارت علوم، در دهه گذشته 75 درصد از پژوهش‌های دانشگاهی با نیازهای واقعی جامعه ارتباطی نداشته‌اند. دکتر مجید ابهری در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: با توجه به آنکه پیشرفت کشور مستلزم رشد و شکل گیری بنیان‌های فکری جامعه است برای نهادینه شدن توسعه پایدار و رشد بنیان‌های اقتصادی،‌ اجتماعی و فرهنگی لازم ادامه»
| بخش آموزش | بازدید : 3
0 0

آزمون‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد پنجشنبه برگزار می‌شود

آزمون‌های جامع علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیش کارورزی برگزار خواهد شد. به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکترعلوی فاضل در این باره گفت: آزمون جامع علوم پایه پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیش کارورزی در روز پنجشنبه 13 شهریور بطور همزمان در تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز برگزار خواهد شد. وی افزود: در این آزمون 1163 نفر شرکت خواهند کرد که 887 نفر از آنها زن و 276 نفر از آنها ادامه»
| بخش آموزش | بازدید : 8
0 0

دعوت میرزاده از خیرین برای مشارکت در طرح ازدواج دانشجویی و تشکیل خانواده

اولین جلسه ستاد برگزاری ازدواج دانشجویی با حضور دکتر میرزاده، معاونان و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز برگزار شد. به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر میرزاده در این جلسه با بیان اینکه موضوع افزایش وام ازدواج دانشجویی در دانشگاه آزاد با استقبال رسانه‌ها و دانشجویان مواجه شده، افزود: به نظر می‌رسد این استقبال به دلیل تأکید مقام معظم رهبری بر فراهم کردن زمینه‌های ازدواج دانشجویی باشد. از ادامه»
| بخش آموزش | بازدید : 9
0 0

سرپرست دانشگاه ولی عصر (عج)رفسنجان منصوب شد

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر محمدعلی دهقان را به سمت سرپرستی دانشگاه ولی عصر (عج)رفسنجان منصوب کرد. به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در حکم ابلاغی دکتر محمدعلی نجفی به دکتر محمدعلی دهقان آمده است : "امید است با توکل به خداوند سبحان ، ماموریت و وظایف سرپرستی ولی عصر(عج) رفسنجان را بر پایه قوانین، سیاست ها وبرنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های ادامه»
| بخش آموزش | بازدید : 1
0 0

سرپرست وزارت علوم درگذشت دکتر ناصر کاتوزیان را تسلیت گفت

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی درگذشت حقوقدان برجسته دکتر ناصر کاتوزیان را تسلیت گفت. به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، متن پیام تسلیت دکتر محمد علی نجفی به شرح ذیل است: "انا للّه و انا الیه راجعون درگذشت استاد اندیشمند ، حقوقدان برجسته و پدر علم حقوق ایران روانشاد دکتر ناصر کاتوزیان موجب تالم و تاثر گردید. این ضایعه را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور، فرزندان و خاندان ادامه»
| بخش آموزش | بازدید : 1
0 0
نمایش 1 تا 10 از 199459 خبر (19946 صفحه)