سایتی که پیش روی شماست در مرحله طراحی و اجرای آزمایشی قرار دارد و به صورت کامل راه اندازی نشده است.
در این سایت آخرین خبرهای ایران و جهان به صورت خودکار دریافت و گزینش و طبقه بندی می‌شود و علاوه بر آن امکان دریافت لحظه ای قیمت طلا و ارز و کالاهای اساسی را خواهید داشت.
به زودی شاهد رونمایی امکانات جدید و فوق العاده‌ی این سایت خواهید بود.
لطفا نظرات و انتقادات سازنده خود را برای ما ارسال نمایید.
اخبار جدید و به روز ایران و جهان و قیمتهای آنلاین

عربستان تهدید کرد امامان جماعت طرفدار گروههای تندور را برکنار می‌کند

عربستان تهدید کرد امامان جماعت طرفدار گروههای تندور را برکنار می‌کند بین الملل > خاورمیانه - واحد مرکزی خبرنوشت: وزارت امور اسلامی عربستان سعودی تهدید کرد امامان جماعت مساجدی را که در سخنان خود از گروه های تندرو حمایت کنند، برکنار می کند. به گزارش شبکه تلویزیونی العربیه، توفیق السُدَیری معاون وزیر امور اسلامی عربستان اعلام کرد صد نفر از امامان جماعت مساجد در این کشور که اندیشه های افراطی ادامه»
| بخش بين الملل | بازدید : 8
0 0

اولاند مداخله سازمان ملل را در لیبی خواستار شد

اولاند مداخله سازمان ملل را در لیبی خواستار شد بین الملل > اروپا - واحدمرکزی خبر نوشت: خبرگزاری فرانسه در خبری از پاریس گزارش داد فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه، روز پنجشنبه اعلام کرد بحران لیبی که به دلیل ناتوانی مقامات این کشور برای مقابله با جنبش های مسلحانه، این کشور را به فرو رفتن در هرج و مرج تهدید می کند، باید توسط جامعه بین الملل حل و فصل شود زیرا فرانسه نمی تواند به تنهایی اقدام ک ادامه»
| بخش بين الملل | بازدید : 1
0 0

تفاوتها و شباهتها همه پرسی استقلال اسکاتلندی ها با انقلاب آمریکایی ها از نگاه گاردین

تفاوتها و شباهتها همه پرسی استقلال اسکاتلندی ها با انقلاب آمریکایی ها از نگاه گاردین بین الملل > اروپا - واحد مرکزی خبر نوشت: نویسنده روزنامه گاردین، شباهت ها و تفاوت هایی در همه پرسی امروز مردم اسکاتلند با انقلاب مردم آمریکا علیه استعمار انگلیس یافته است. به گزارش واحد مرکزی خبر از لندن، تام مک کارتی (Tom McCarthy)، در مقاله ای در گاردین، به مقایسه تلاش مردم اسکاتلند برای استقلال از انگل ادامه»
| بخش بين الملل | بازدید : 4
0 0

پایان همه پرسی استقلال اسکاتلند/ شمارش آراء به نیمه رسید/مخالفان استقلال پیشتازند

1411115436
پایان همه پرسی استقلال اسکاتلند/ شمارش آراء به نیمه رسید/مخالفان استقلال پیشتازند بین الملل > اروپا - با پایان همه پرسی استقلال اسکاتلند از بریتانیا و آغاز شمارش آراء تا این لحظه مخالفان استقلال از موافقان آن پیش افتاده اند. به گزارش خبرگزاری رویترز از ادینبرو ، شمارش بیش از 60 درصد آرای همه پرسی در مورد استقلال اسکاتلند نشان می دهد که 54 درصد اسکاتلندی ها به استقلال این منطقه از انگلیس ادامه»
| بخش بين الملل | بازدید : 4
0 0

سفر رییس جمهور چین به هند؛ از استقبال گسترده تا اختلاف های مرزی

سفر رییس جمهور چین به هند؛ از استقبال گسترده تا اختلاف های مرزی بین الملل > آسیا - ایرنا نوشت: تدابیر شدید امنیتی توام با تشریفات گسترده باعث شد که شهروندان پایتخت 25 میلیون نفری هند در جریان ساعت ها ترافیک سنگین متوجه حضور ˈشی جین پینگˈ رییس جمهور چین در کشورشان بشوند. به گزارش ایرنا، پایتخت دهلی نو با حدود 25 میلیون نفر جمعیت که به طور معمول با ترافیک دست و پنجه نرم می کند روز پنجشنبه ادامه»
| بخش بين الملل | بازدید : 5
0 0

معاون وزیراول اسکاتلند شکست احتمالی درهمه پرسی استقلال را پذیرفت

معاون وزیراول اسکاتلند شکست احتمالی درهمه پرسی استقلال را پذیرفت بین الملل > اروپا - واحدمرکزی خبر نوشت: به گزارش خبرگزاری فرانسه از ادینبورگ، نیکولا استورگئون Nicola Sturgeon ، معاون وزیر اول اسکاتلند روز جمعه به شکست احتمالی حزبش در همه پرسی درباره استقلال این منطقه اذعان کرد. این در حالی است که نتایج اولیه نشان می دهد مردم اسکاتلند به همه پرسی درباره جدایی این منطقه از بریتانیا « نه » ادامه»
| بخش بين الملل | بازدید : 6
0 0

اظهار نظر جانشین اشتون دربارۀ داعش

اظهار نظر جانشین اشتون دربارۀ داعش بین الملل > اروپا - تسنیم نوشت: وزیر خارجه ایتالیا، روز پنجشنبه اظهار داشت گروه تروریستی داعش تهدید اسلام ضد غرب نیست بلکه خود تهدیدی برای مسلمان و جهان عرب است. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از «الشرق الاوسط»، «فدریکا موگرینی» وزیر خارجه ایتالیا گفت: «گروه دولت اسلامی [داعش] تهدیدی از جانب اسلام علیه غرب محسوب نمی‌شود بلکه آن فراتر از هر ادامه»
| بخش بين الملل | بازدید : 7
0 0

کامرون: پیش نویس لوایح افزایش اختیارات اسکاتلند ماه ژانویه منتشر خواهد شد

کامرون: پیش نویس لوایح افزایش اختیارات اسکاتلند ماه ژانویه منتشر خواهد شد بین الملل > اروپا - واحد مرکزی خبر نوشت: دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس اعلام کرد ملی گرایان اسکاتلند به مذاکرات برای اعطای اختیارات بیشتر به اسکاتلند می پیوندند. لندن وعده داده بود در صورتی که مردم اسکاتلند به جدایی از انگلیس رأی منفی دهند ، اختیارات بیشتری به این منطقه اعطا خواهد کرد. او گفت:« با الکس ساموند ر ادامه»
| بخش بين الملل | بازدید : 1
0 0

الجزیره تصاویری از انفجار کاظمین پخش کرد

الجزیره تصاویری از انفجار کاظمین پخش کرد بین الملل > خاورمیانه - واحد مرکزی خبر نوشت: شبکه الجزیره قطر تصاویری از انفجار انتحاری شب گذشته در کاظمین پخش کرد. به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره، بر اثر انفجار خودروی بمبگذاری شده نزدیک حرم امامین کاظمین (ع) شانزده نفر کشته شدند. منابع پلیس عراق از زخمی شدن سی و دو نفر در این انفجار خبر دادند. بگفته این منابع، پس از این انفجار، چند گلوله خمپ ادامه»
| بخش بين الملل | بازدید : 4
0 0

قدیمی ترین اسیر فلسطینی در زندانهای اسرائیل آزاد شد

قدیمی ترین اسیر فلسطینی در زندانهای اسرائیل آزاد شد بین الملل > خاورمیانه - واحد مرکزی خبر نوشت: رژیم صهیونیستی قدیمی ترین اسیر فلسطینی را که بدون تفهیم اتهام در زندان بود پس از 29 ماه آزاد کرد . به گزارش خبرگزاری فلسطین الآن ، اشغالگران اسرائیلی روز پنج شنبه عبدالحکیم فواز بواطنه 27 ساله که قدیمی ترین اسیر فلسطینی بدون تفهیم اتهام در زندانهای اسرائیلی بود ،‌آزاد کردند . عبدالحکیم فوا ادامه»
| بخش بين الملل | بازدید : 5
0 0
نمایش 1 تا 10 از 202600 خبر (20260 صفحه)