سایتی که پیش روی شماست در مرحله طراحی و اجرای آزمایشی قرار دارد و به صورت کامل راه اندازی نشده است.
در این سایت آخرین خبرهای ایران و جهان به صورت خودکار دریافت و گزینش و طبقه بندی می‌شود و علاوه بر آن امکان دریافت لحظه ای قیمت طلا و ارز و کالاهای اساسی را خواهید داشت.
به زودی شاهد رونمایی امکانات جدید و فوق العاده‌ی این سایت خواهید بود.
لطفا نظرات و انتقادات سازنده خود را برای ما ارسال نمایید.
اخبار جدید و به روز ایران و جهان و قیمتهای آنلاین

رشد حجم و ارزش معاملات در بازار فیزیکی بورس کالای ایران

طی هفته منتهی به 27 شهریورماه رقم خورد رشد حجم و ارزش معاملات در بازار فیزیکی بورس کالای ایران در حالی حدود 414 هزار تن انواع کالا به ارزش 8160 میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که به لحاظ حجم و ارزش به ترتیب رشد 21 و 12 درصدی طی هفته منتهی به 27 شهریورماه داشته است. Tweet به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت بورس کالای ایران ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 4
0 0

دولت از تصمیماتی که اکثر فعالان اقتصادی مخالف باشند، صرف نظر می‌کند/ میدان داری بخش خصوصی در اقتصاد

جهانگیری در نشست هم‌اندیشی با هلدینگ‌ها و سرمایه‌گذاری‌های کشور دولت از تصمیماتی که اکثر فعالان اقتصادی مخالف باشند، صرف نظر می‌کند/ میدان داری بخش خصوصی در اقتصاد معاون اول رئیس‌جمهور، گفت: در سال جاری اولویت نخست خروج از رکود این است که شبکه بانکی سرمایه در گردش بنگاه‌ها را تامین کند و بازار سرمایه منابع بنگاه‌های بزرگ را برای سرمایه‌گذاری تامین کند. Tweet به گزارش خبرگز ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 9
0 0

پاسخ بانک مرکزی به منتقدان تسعیر دارایی‌های ارزی/ دنبال رفتار غیر منضبط پولی نیستیم

در گزارش مفصلی تشریح شد پاسخ بانک مرکزی به منتقدان تسعیر دارایی‌های ارزی/ دنبال رفتار غیر منضبط پولی نیستیم بانک مرکزی در گزارشی مفصل با تشریح و مقایسه مصوبه مجمع عمومی بانک مرکزی در دولت دهم و ماده ۲۴ لایحه پیشنهادی دولت به مجلس، تاکید کرد: دولت به دنبال رجعت به بند «ب» ماده ۲۶ قانون پولی و بانکی و ایجاد زمینه رفتار غیر منضبط پولی نیست. Tweet به گزارش خبرگزاری فارس، به نق ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 8
0 0

کارفرمایان می‌توانند هزینه‌ سنوات ارفاقی بازنشستگان را تقبل کنند

با ابلاغ معاون اول روی داد کارفرمایان می‌توانند هزینه‌ سنوات ارفاقی بازنشستگان را تقبل کنند کارفرمایان با تقبل کل بار مالی اجرای ماده ۱ آئین نامه اجرایی ماده ۱۰ قانون تنظیم مقررات مالی دولت، هزینه‌ پیش‌بینی شده بابت سنوات ارفاقی اعم از سهم کارفرما و دولت و سایر هزینه‌های مترتب شامل پنجاه درصد حق بیمه سهم کارفرما و پنجاه درصد حق بیمه سهم دولت و نیز هزینه مستمری متعلق تا احراز شرایط ب ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 1
0 0

نگرانی بانک مرکزی اتحادیه اروپا نسبت به نتایج تخصیص منابع به بانک‌های اروپایی

نگرانی بانک مرکزی اتحادیه اروپا نسبت به نتایج تخصیص منابع به بانک‌های اروپایی بانک مرکزی اتحادیه اروپا، قصد دارد، تا با تخصیص منابع نقدی روند تورم پایین در سطح این اتحادیه را تغییر دهد، اما این اقدام تا کنون نتیجه مطلوبی در بر نداشته است. Tweet به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از یورونیوز، بانک مرکزی اتحادیه اروپا، طی ماه‌های گذشته اقداماتی را در جهت افزای ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 10
0 0

استفاده از ارز ملی به جای دلار در مبادلات تجاری آرژانتین و روسیه

استفاده از ارز ملی به جای دلار در مبادلات تجاری آرژانتین و روسیه وزارت اقتصاد روسیه اعلام کرد: آرژانتین به این کشور پیشنهاد داده که در پرداخت‌های 2 طرفه خود به جای دلار از ارز ملی استفاده کنند. Tweet به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، اعضای کمیسیون بین‌ دولتی همکاری اقتصادی و تجاری روسیه و آرژانتین پیرامون موضوع افزایش واردات محصولات کشاورزی و غذایی از آرژانت ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 6
0 0

ترکیه همکاری با داعش در قاچاق نفت عراق را تکذیب کرد

ترکیه همکاری با داعش در قاچاق نفت عراق را تکذیب کرد وزیر انرژی ترکیه همکاری این کشور با داعش را در زمینه قاچاق نفت عراق به بازار سیاه تکذیب کرد. Tweet به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از حریت، وزیر انرژی ترکیه با تکذیب دست داشتن آگاهانه این کشور در قاچاق نفت عراق، گزارش نیویورک تایمز نسبت به همکاری این کشور با داعش را تکذیب کرد. بر این اساس نیویورک تایمز ط ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 9
0 0

استفاده از منابع آب زیرزمینی 25 درصد کاهش می‌یابد

با تصمیم شورای‌عالی آب استفاده از منابع آب زیرزمینی 25 درصد کاهش می‌یابد وزارت نیرو اعلام کرد: با تصمیم شورای عالی آب استفاده از منابع آب زیرزمینی 25 درصد کاهش می‌یابد. Tweet به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از وزارت نیرو با تصمیم شورای‌عالی آب، استفاده از منابع آب زیرزمینی 25 درصد کاهش می‌یابد. حمید چیت چیان وزیر نیرو گفت: با تصمیم اعضای شورای‌عالی آب کشور، استفاده از منابع ادامه»
| بخش اقتصادی | بازدید : 7
0 0

خاطراتی از مراودات رهبر انقلاب و استاد شهریار

۲۷ شهریور روز بزرگداشت «شعر و ادب فارسی» است. بهانه ی این نام گذاری، وفات شاعر برجسته ی ایرانی، محمدحسین بهجت تبریزی (شهریار) است که به تعبیر رهبر انقلاب اسلامی باید او را «حکیم» خواند. به گزارش ایرنا از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، آقای اصغر فردی شاگرد این غزل سرای بزرگ، خاطراتی از مراودات حضرت آیت الله خامنه ای و استاد شهریار نوشته است. شهریارشناس حضرت آیت ادامه»
| بخش فرهنگی | بازدید : 5
0 0
نمایش 1 تا 10 از 202641 خبر (20265 صفحه)