سایتی که پیش روی شماست در مرحله طراحی و اجرای آزمایشی قرار دارد و به صورت کامل راه اندازی نشده است.
در این سایت آخرین خبرهای ایران و جهان به صورت خودکار دریافت و گزینش و طبقه بندی می‌شود و علاوه بر آن امکان دریافت لحظه ای قیمت طلا و ارز و کالاهای اساسی را خواهید داشت.
به زودی شاهد رونمایی امکانات جدید و فوق العاده‌ی این سایت خواهید بود.
لطفا نظرات و انتقادات سازنده خود را برای ما ارسال نمایید.
اخبار جدید و به روز ایران و جهان و قیمتهای آنلاین

بازگشت کابوس 8 سال گذشته در دانشگاه ها با استیضاح امکان پذیر نیست

آفتاب: علیرضا خامسیان روز یکشنبه درگفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره استیضاح «رضا فرجی دانا» وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: حضور دکتر فرجی دانا در راس وزارت علوم همراه با مشاورین خوشنامی همچون دکتر توفیقی، نشاط از دست رفته دانشگاه را مجددا احیا کرد و همگان باید قدردان مدیریت عالی وزارت علوم باشند. وی ادامه داد: آنچه باعث تاسف است انگیزه های حزبی و باندی و گروهی عده ای از نمایندگان مجلس ادامه»
| بخش سیاسی | بازدید : 4
0 0

کدام اقدام فرجی دانا او را سزاواراستیضاح کرده است؟

آفتاب: انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های اراک و صنعتی اراک با انتشار بیانیه ای مشترک با بیان اینکه کدام اقدام فرجی دانا او را سزاوار استیضاح کرده اند ، می افزاید : از نمایندگان مجلس انتظار می رود همگامی بیشتر با دولت یازدهم داشته باشند. در این بیانیه که در اختیار ایرنا قرار گرفته آمده است: پس از گذشت یکسال از انتخابات 24 خرداد 92 ذکر چند نکته ضروری است. همانطور که پس از پیروزی عظیم دکتر س ادامه»
| بخش سیاسی | بازدید : 9
0 0

راز استیضاح وزیر

آفتاب: در این میان، بیشتر شرکت کنندگان در گفت و گو با ابراز رضایت از کارکرد دوران حضور دکتر فرجی دانا در وزارت علوم، از نمایندگان مجلس خواستار ملاک قضاوت قرار دادن عملکرد او در این استیضاح شدند. *رئیس دانشگاه شیراز: فضای دانشگاه آرام شده است مجید ارشاد لنگرودی، رئیس دانشگاه شیراز به کارگیری افراد در حوزه ستادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را اصلی ترین دلیل طرح استیضاح در صحن علنی مجلس بیان ادامه»
| بخش سیاسی | بازدید : 6
0 0

نماینده مجلس: چرا فرجی‌دانا دختر كامران دانشجو را از دانشگاه بيرون نمی‌كند

آفتاب- سرویس سیاسی: عبدالوحيد فياضي عضو كميسيون آموزش مجلس در گفت‌وگو با «آفتاب» از عملكرد وزير علوم انتقاد دارد و مي گويد: «آقاي فرجي دانا ماجراي برخي افراد بي‌حاشيه را در بورسيه ها متوقف كرده اند و متاسفانه شاهديم كه دختر وزير علوم وقت با امتياز بورسيه به دانشگاه رفته و فرجي دانا به جاي اينكه او را از موقعيت علمي اخراج كند پرونده برخي ديگر را رو كرده است. انتظار ما از فرجي دانا اين است كه اگر مي ادامه»
| بخش سیاسی | بازدید : 5
0 0

وزیر اطلاعات: امام صادق(ع) تلاش می کردند مردم را با حکومت مطلوب اسلامی آشنا کنند

آفتاب: به گزارش ایرنا، «سیدمحمود علوی» در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه تهران افزود: در آستانه هفته دولت و روز صنعت دفاع ملی، به سنگرسازان و سنگرداران صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران، این مناسبت را تبریک گفته و توفیق آنها را در تقویت بنیه جمهوری اسلامی ایران آرزو داریم. وی همچنین ضمن عرض تسلیت شهادت امام جعفرصادق(ع) به محضر امام زمان(عج)، رهبر معظم انقلاب و نمازگزاران گفت: این امام همام در ت ادامه»
| بخش سیاسی | بازدید : 7
0 0

نماینده مجلس خبرگان رهبری: دولت روحانی اقدامات خوبی انجام داده است

آفتاب: به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی در روز یکشنبه، ˈآیت الله حبیب الله مهمان نوازˈ در دیدار اعضای ستاد گرامی داشت هفته دولت استان با وی، گفت: دولت باید به موضوعات اساسی مردم بیش از گذشته پرداخته و از ورود به مسائل فرعی و غیرضروری خودداری کند. وی اظهار کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای تجدید پیمان با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و تبعیت از رهبری است. استاندار ادامه»
| بخش سیاسی | بازدید : 4
0 0

لاریجانی: جوانان کشور از قوه ابتکار خوبی برخوردار هستند

آفتاب: به گزارش ایرنا، ˈعلی لاریجانیˈ عصر پنجشنبه در آیین کلنگ زنی دهکده گردشگری زیتون در قم اظهار کرد: قم از قابلیت های متنوعی در حوزه صنعت و کشاورزی برخوردار است و برای اینکه این استان یک جهش در آبادانی داشته باشد باید به بخش تولید بخصوص حوزه صنعت، کشاورزی و گردشگری توجه ویژه ای داشته باشد تا ظرفیت ها بالفعل شوند. وی ادامه داد: البته در این رابطه برخی کاستی هایی وجود دارد که مسوولان باید در ادامه»
| بخش سیاسی | بازدید : 10
0 0

ظریف: با لاوروف در باره طیفی از مسایل مختلف مذاکره می‌کنم

آفتاب: به گزارش ایرنا، ظریف بامداد جمعه پس از ورود به فرودگاه وونکوای مسکو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما بعد از انتخاب آقای دکتر روحانی با یک سیاست پیگیرانه، روابط با فدراسیون روسیه را به عنوان یک رابطه راهبردی و جدی به عنوان همسایه و کشوری که در سطح بین المللی دارای مواضع مشترک قابل توجهی با ما است، شروع کرده ایم. وی افزود: دو دور مذاکره روسای جمهوری ایران و روسیه در فاصله یک سال گذشته و ه ادامه»
| بخش سیاسی | بازدید : 1
0 0

هشدار ایران به سازمان ملل

آفتاب: به گزارش ایرنا، حسین دهقانی سفیر و سرپرست دفتر نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در این نامه خطاب به ˈبان کی مون ˈدبیرکل، ˈمارک لیال گرنتˈ رییس شورای امنیت و ˈجان اشˈ رییس مجمع عمومی سازمان ملل نوشت: روز شنبه برابر با 23 ماه اوت جاری یک فروند پهباد رژیم اشغالگر قدس به قصد جاسوسی از محل تاسیسات هسته ای نطنز، به حریم هوایی ایران تجاوز کرد که توسط پدافند جمهوری اسلامی ایران سرنگو ادامه»
| بخش سیاسی | بازدید : 5
0 0
نمایش 1 تا 10 از 198290 خبر (19829 صفحه)