سایتی که پیش روی شماست در مرحله طراحی و اجرای آزمایشی قرار دارد و به صورت کامل راه اندازی نشده است.
در این سایت آخرین خبرهای ایران و جهان به صورت خودکار دریافت و گزینش و طبقه بندی می‌شود و علاوه بر آن امکان دریافت لحظه ای قیمت طلا و ارز و کالاهای اساسی را خواهید داشت.
به زودی شاهد رونمایی امکانات جدید و فوق العاده‌ی این سایت خواهید بود.
لطفا نظرات و انتقادات سازنده خود را برای ما ارسال نمایید.
اخبار جدید و به روز ایران و جهان و قیمتهای آنلاین

بحران W.C در ایران

اخیراً قائم مقام سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به کمبود سرویس بهداشتی عمومی در ایران گفته است که وضعیت به گونه ای است که راهنمایان تور به توریست های خارجی توصیه می کنند در سفر به ایران قرص ضد ادرار همراه داشته باشند تا به مشکل برنخورند! هر چند که این سخن ، عجیب به نظر می رسد ولی از عمق "فاجعه" خبر می دهد.(با علم به معنای فاجعه ، این لغت را به کار بردیم.) کسانی که ولو هر از گاهی را ادامه»
| بخش وعده ها | بازدید : 7
0 0

وعده اتمام ۲۴۶ طرح نیمه ‌تمام تا پایان سال ۹۳

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست‌جمهوری با تاکید بر این‌که دولت تا پایان سال ۹۳، ۲۴۶ طرح نیمه‌تمام را به پایان می‌رساند تصریح کرد: لذت بر مردم این نیست که بگوییم یک طرح نیمه‌تمام وجود دارد، مهم این است که یک طرح به پایان برسد. به همین دلیل به دنبال اتمام طرح‌ها هستیم. محمدباقر نوبخت با تاکید بر این‌که کمک به کارکنان دولت را براساس کنترل نرخ تورم دنبال می‌کنیم، اظهار داشت: آنچه که دولت م ادامه»
| بخش وعده ها | بازدید : 3
0 0

هنر تبدیل یک پتروشیمی به انبار سیب زمینی!

احداث پتروشیمی در 17 کیلومتری جاده خلخال در روستای نوشهر هیر در مردادماه سال 85 در جلسه استانی دولت نهم تصویب و به مانند روال اکثر طرح ها، شتابزده و بدون کارشناسی مراسم کلنگ زنی آن با فاصله اندکی از تصویب طرح اجرا شد. با وجود اینکه کلنگ پتروشیمی به مدت سه سال قرار بود یکی از مهمترین صنایع مادر با تولید 100 هزار تن اوره و 600 هزار تن آمونیاک در مساحت 53 هکتار را برای شهروندان به ارمغان آورد با ادامه»
| بخش وعده ها | بازدید : 1
0 0

معیشت مردم در گیر و دار وعده و وعیدها

این روزها در حالی گزارش های وزراء در دولت تدبیر و امید در رسانه ها پخش می شود، که بیش از این که خبر از اقدامات عملی رو به رشد باشد، شرح حالی از اقتصاد بیماری است که از دولت قبل به دولت تدبیر و امید ارث رسیده است. اما در این گزارش ها آنچه مهم است، یافتن راهکارهای عملی و حتی گاه زودبازده است که بویژه در بخش اقتصاد خرد باید دنبال شود. اما آن چیزی که مردم با آن بیش از همه سر و کار دارند و برای آن ادامه»
| بخش وعده ها | بازدید : 2
0 0

وعده سه ساله برای ساخت بیمارستان 160 تختخوابی آبادان

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان خوزستان گفت: کار ساخت بیمارستان 160 تختخوابی آبادان که متعلق به تامین اجتماعی است تا سه سال دیگر به اتمام می رسد. به گزارش مهر، داریوش پناهی زاده در مراسم افتتاح بخش «سی سی یو» بیمارستان 17 شهریور آبادان افزود: برای ساخت بیمارستان در مساحتی معادل 14 هزار متر مربع، مبلغ 45 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است که تاکنون بخشهایی از آن شامل دیوار کشی، تحکیم ادامه»
| بخش وعده ها | بازدید : 1
0 0

شهر بدون معتاد وعده استاندار تهران

استاندار تهران گفت: پاکسازی تهران از معتادان قبلا مقطعی اجرا می شد که طی مذاکره با نیروی انتظامی، از این پس پایتخت به طور پیوسته و مستمر از وجود معتادان پاکسازی می شود. سیدحسین هاشمی افزود: پاکسازی در گذشته مقطعی بوده و معمولا در یک مقطعی معتادان از سطح خیابان ها جمع آوری و بار دیگر در خیابان ها مشاهده می شدند. وی با تاکید بر همکاری مردم در امر پاکسازی خیابان ها از وجود معتادان اظهار داش ادامه»
| بخش وعده ها | بازدید : 7
0 0

تهران - شمال همچنان در جستجوي پيمانکار!

آزادراه تهران - شمال که طبق قرارداد وزارت راه با بنیاد مستضعفان باید به صورت مشارکتی طی چهار قطعه ساخته شود، فقط قطعه چهار آن به طول 20 کیلومتر از چالوس تا مرزن‌آباد و با پیمانکاری بنیاد مستضعفان عید امسال افتتاح شد که البته پیمانکارش معتقد است "هنوز این قطعه نواقصی دارد و بدون رفع نواقص زیر بار ترافیک رفته است". قطعه یک این آزادراه نیز به طول 32 کیلومتر با فاینانس چینی و بودجه وزارت راه و کار ادامه»
| بخش وعده ها | بازدید : 4
0 0

حاشیه‌نشینی در مشهد

1409569206
مشهد را با نمای ساختمان‌های معمولش که پشت سر می‌گذاری و دیگر از ساختمان‌های بلند خبری نیست، به جاده‌ای خاکی می‌رسی، گمان می‌بری که گم شده‌ای اما کم‌کم خانه‌هایی از لابه‌لای گرد و خاک دیده می‌شوند، البته‌ چهاردیواری‌هایی شبیه به خانه. هوای اینجا مخلوط شده با طعم خاک، کارگاه استخوان خردکنی، زباله و دود. ورودی بیشتر خانه‌ها پتویی کثیف یا پارچه‌ای چرک‌مرده آویزان است که تنها کافیست آن را کنار بزنی تا ادامه»
| بخش وعده ها | بازدید : 9
0 0

پروژه مسکن‌مهر فولادشهر - اصفهان

1409569205
ساخت واحدهای مسکونی مهر در حالی انجام می‌شود که رییس جمهور در گزارش خود اظهار داشته که ساخت مسکن برای متقاضیان به صورت خوابگاه و در بیابان‌ها صورت گرفته که این نوع ساخت و ساز در شان مردم نیست. به گفته روحانی 43 درصد از تورم چهار سال گذشته بر گردن مسکن مهر است زیرا ساخت این واحدها منجر به تزریق پول از سوی بانک مرکزی شد. رییس دولت تدبیر و امید با اشاره به دو میلیون واحد مسکونی در حال ساخت گفت که هزی ادامه»
| بخش وعده ها | بازدید : 6
0 0

وزیر نیرو به وعده کاهش قیمت انشعاب برق عمل کند

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه هنوز در خصوص کاهش انشعاب برق از سوی وزارت نیرو اقدامی صورت نگرفته، گفت: امیدواریم چیت چیان به قول خود برای تجدیدنظر در خصوص هزینه‌های انشعاب برق عمل کند. ابراهیم کارخانه‌ای در خصوص وعده وزیر نیرو برای تجدید نظر در هزینه انشعاب برق افزود: طبق قولی که وزیر نیرو در صحن مجلس داد، مقرر شد، برای هزینه انشعاب برق تجدیدنظر صورت گیرد. وی ادامه داد: بعد از اظهار ادامه»
| بخش وعده ها | بازدید : 2
0 0
نمایش 1 تا 10 از 199019 خبر (19902 صفحه)